TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,669 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: DOĞAN ERSOY
  • ADRES: İVEDİK HURDACILAR SAN SİT A9 BLOK NO 702 YENİMAHALLE
  • TELEFON: 0 (312) 396 4598
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

TEKNO GERİ DÖNÜŞÜM;

1999 yılından beri sektörde atık elektronik ve elektrikli eşyaların arındırılması, ayrıştırılması ve gerikazanımı hususunda profesyonel hizmet veren firmamız, 2009 yılından itibaren müşterilerine 16 yıllık deneyimi, profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu ve ileri teknoloji geridönüşüm makine parkuru ile ‘’TEKNO GERİ DÖNÜŞÜM LTD. ŞTİ.’’ adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Sektörde verdiğimiz hizmetler, müşteri memnuniyeti ve tavsiyeler, firmamızın en büyük ve en güvenilir referansları olarak sizlere sunulmaktadır.

Vizyonumuz doğrultusunda, gelişen teknoloji ve ürünleri takip ederek müşteri beklentilerini üst seviyede karşılamayı ve müşterilerimiz ile güvene dayalı ilişkiler geliştirerek, dokunduğumuz tüm binalara değer katmayı birinci öncelik olarak görmekteyiz. Tedarikçi seçim kriterlerine uyan, güvenilir, ürün veya hizmet kalitesinin yanında çevresel unsurları da dikkate alan, sürekli gelişimi kendisine ilke edinmiş firmalar ile iş ilişkilerimizi geliştirmeye özen göstermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Atık elektronik ve elektrikli eşyaların arındırılması, ayrıştırılması ve geri dönüşümü alanlarında müşterilerinin taleplerini iyi analiz edip ekonomik maliyetli çözümler sunan. Kurumsal sorumluluklarının bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerini yürüten İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayan, ülkemizin ve çalışanlarımızın başarılarıyla gurur duyacağı bir aile olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı olmak, Kendi alanında araştırma ve geliştirmeye önem vermek, Atık elektronik ve elektrikli eşya geridönüşüm alanındaki yenilikleri takip ederek, değişime açık olmak, Atık elektronik ve elektrikli eşya geridönüşüm çalışmalarımızda en son teknik ve makine parkurunu sağlamak ve kullanmak, Tüm çalışanlarını mutlu görmektir.

ATIK KABUL

– ELEKTRONİK ATIKLAR
– HURDA AKÜ VE PİL
– CRT TÜP İMHA
– FLOURESAN İMHA (HİZMET)
– DATA İMHA (HİZMET)
– EVRAK İMHA (HİZMET)

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Bina Mantolama