TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,071 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: KAĞIT GERİDÖNÜŞÜM
  • ADRES: HURDACILAR SİTESİ B-8 BLOK NO:375 YENİMAHALLE/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 396 4081
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 17:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1999 yılında kurulmuş ve tescilli bir markaya sahip olan firmamız, sanayi bölgesinde her türlü izin ve ruhsat ile gerçekleştirdiği faaliyetleri arasından, ambalaj atıkların toplanması, fiziksel ayrıştırılması ve geri dönüşümüyle ilgili çalışmalarını
T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın “ÇEVRE İZİN ve LİSANS” ı ile sürdürmektedir. Bu faaliyetler içerisinde Toplama Ayırma Tesis Lisansı ve Tehlikesiz Atıkların Geri Dönüşümü Lisansı bulunmaktadır.

Vizyonumuz: Yönetim sistemlerimiz yaygın ve etkin bir biçimde kullanarak; atıkları rafineri ve arafineri işlemlerinde, geri dönüşüm ve bertaraf teknolojilerimizle, atık sektöründe dünya da öncü kuruluşlar arasında saygın yerini almak.

Misyonumuz: Çevre, kalite, iş sağlığı ve güvenliği bilinci ile bilimsel gelişmeler ve yasal mevzuatların yeniliklerini takip ederek yerel yönetimler ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile işbirliği içerisinde tanıtım eğitim ve bilgilendirme çalışmalarıyla, kaynağında ayrı toplama, ayırma ve geri dönüşüm uygulamalarını yaygınlaştırarak, çevre koruma bilincinin arttırılmasına katkıda bulunmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Bina Mantolama